top of page
LABYRINT SVĚTA A RÁJ SRDCE

Celovečerní animovaný film

VYTVOŘTE SI FILMOVÝ KLUB – LABYRINT SVĚTA A RÁJ SRDCE

Celovečerní animovaný film ke 400. výročí od napsání nejznámější knihy J.A. Komenského v roce 2023
se společným filmovým zážitkem a reflexí.

SPOLEČNÉ PROMÍTÁNÍ S NÁVAZNÝM INTERAKTIVNÍM PROGRAMEM VE VAŠEM PROSTORU.

Provedeme Vás jednoduchými kroky, jak film legálně stáhnout, promítnout. Nabídneme nápady a zdroje k návazným aktivitám, diskuzi či besedě o filmu a J. A. Komenském.
Licence k promítnutí filmu: 2 000 Kč vč. DPH.

Co musím udělat?

1.

Zdarma se zaregistrovat na portálu artinii.cz a Váš registrovaný e-mail zapsat do objednávkového formuláře, viz níže.

2.

3.

Zajistit si vlastní prostor a promítací vybavení: notebook nebo pc, plátno + dataprojektor / interaktivní tabule, ozvučení.

4.

Připravit interaktivní program pro společnou reflexi filmu s účastníky promítání. K dispozici pro Vás máme interaktivní tematické materiály do skupin cca 30 osob či  filmovou anketu po zhlédnutí filmu. Materiály Vám zašleme po vyplnění objednávkového formuláře k promítání filmu.  Materiály budeme postupně doplňovat o další nápady. 

Organizace

Po vyplnění on-line objednávky Vás naše produkce bude kontaktovat.

Nevíte si s něčím rady? Napadají vás další otázky? Klidně nám napište:

Renáta Komendová

production@film21.cz

 tel. 774 446 603

Logo_for_web_Ceske_Studny_02.png

Spolek České studny se zabývá hledáním národní identity skrze návrat k hodnotám české reformace a jejích významných osobností. Vydává knihy, pořádá kulturní akce, oslavy výročí, vzdělávací programy pro školy, zajišťuje tvorbu filmů a krátkých videí atd. V posledních letech se spolek podílel na projektu Husovy stopy (2015), Staleté kořeny (2018) a kreslený seriál Labyrint světa a ráj srdce (2020).

logo_film21_for_web_positive.png

FILM21 s.r.o. je nezávislá produkční společnost a animační studio, které se soustředí na původní filmovou a televizní tvorbu. Studio vytvořilo webový hraný a animovaný seriál Smokeman (2021), animovaný seriál Papírové město (2021), 24 dílný animovaný televizní seriál (2020) a animovaný celovečerní film Labyrint světa a ráj srdce (2022). Studio dále vytvořilo animované sekvence do celovečerního filmu Jackpot (Tři tygři, 2022). Díky účasti na profesních dílnách ANOMALIA a podpoře Fondu kinematografie pokračuje s tvorbou pro děti vývojem celovečerního animovaného filmu BONBONLAND či původní hranou pohádkou Mudrlandie. Pro dospělé připravuje akční komediální seriál s animovaný prvky s názvem Xichti

bottom of page